Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wtorek, 2023-01-31 ( Imieniny: Joanny, Ksawerego)

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Frysztak - Konkursy ofert

Konkursy ofert

Czytaj więcej

 • Otwarty konkurs dotyczacy organizacji i świadczenia usług opiekuńczych

  Wójt Gminy Frysztak ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w okresie od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej, polegającego na organizowaniu i świadczeniu usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania dla osób z terenu gminy Frysztak,...

 • Zapytanie cenowe OSP Glinik Średni

  Ochotnicza Straż Pożarna w Gliniku Średnim zwraca się do wszystkich zainteresowanych o składanie ofert cenowych w zakresie dostawy sprzętu i umundurowania dla OSP Glinik Średni.

 • Zapytanie cenowe OSP Glinik Górny

  Ochotnicza Straż Pożarna w Gliniku Górnym zwraca się do wszystkich zainteresowanych o składanie ofert cenowych w zakresie dostawy sprzętu i umundurowania dla OSP Glinik Górny zgodnie z poniższym wykazem.

 • Dodatkowy nabór wniosków dla organizacji pozarządowych o przyznanie dotacji celowych z budżetu gminy na wsparcie projektów służących rozwojowi sportu na terenie Gminy Frysztak w 2022r.

  Wójt Gminy Frysztak ogłasza dodatkowy nabór wniosków dla organizacji pozarządowych o przyznanie dotacji celowych z budżetu gminy na wsparcie projektów służących rozwojowi sportu na terenie Gminy Frysztak w 2022 r. obejmujących m. in.:

 • Zapytanie cenowe OSP Pułanki

  Ochotnicza Straż Pożarna w Pułankach zwraca się do wszystkich zainteresowanych o składanie ofert cenowych w zakresie dostawy środków ochrony osobistej w tym ubrań specjalnych i butów specjalnych dla OSP Pułanki zgodnie z poniższym wykazem.

   

 • Zapytanie cenowe OSP Kobyle

  Ochotnicza Straż Pożarna w Kobylu zwraca się do wszystkich zainteresowanych o składanie ofert cenowych w zakresie dostawy sprzętu i umundurowania dla OSP Kobyle.

 • Zapytanie ofertowe - OSP Stępina

  Ochotnicza Straż Pożarna w Stępinie zwraca się do wszystkich zainteresowanych o składanie ofert cenowych w zakresie dostawy sprzętu i umundurowania dla OSP Stępina zgodnie z poniższym wykazem.

 • Zapytanie o cenę - OSP Widacz

  Ochotnicza Straż Pożarna w Widaczu zwraca się z zapytaniem cenowym do wszystkich zainteresowanych dostawą dla jednostki sprzętu i umundurowania wg poniższego zestawienia:

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-02-09 13:02przez:
Opublikowano:2022-02-09 13:02przez:
Podmiot udostępniający: Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Frysztak
Odwiedziny:2789

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo